Paylaşın
  • Teknolojinin Adı AB
  • AB üst ilan

Ana Sayfa > Ürünler > Yüksek Teknoloji Sistemleri > Gülüş Tasarımı Yazılımı

Gülüş Tasarımı Yazılımı

 

SMILE DESIGNER APP

Yapay Zeka Gülüş Tasarımı Yazılımı

 

Tanıtım videosu için tıklayınız.

HIZLI GÜLÜŞ TASARIMI

Smile Designer App akıllı, hızlı ve kolay gülüş tasarımı yazılımıdır. Yazılım online olarak kullanılır, kurulum yapmayı gerektirmez. Hastalarınıza hızlı bir öncesi sonrası görsel düzenleyebilir, görsel materyali laboratuvarınıza gönderebilirsiniz.

                         

           Before                                                                                             After

 

YAPAY ZEKA SİSTEMİ

Patent başvurulu benzersiz algoritması sayesinde hastanın yüz tipi, karakter veya mesleği gibi değişkenlere göre dakikalar içerisinde gülüş tasarımı yapabilir.

 3D ÜRETİM

 Tasarlanan gülüş için yazılım tüm Cad/Cam sistemleri ile entegre .PNG görüntü verebilir. Belirlenen diş modellerinin önceden tasarlanmış .STL çıktısı indirilebilir, 3D yazıcılar ile baskı alınabilir.

 

BENZERSİZ BİR YAZILIM

Smile Designer App yazılımı, online dijital gülüş tasarımı yazılımıdır. Diş hekimlerine yönelik geliştirilen uygulamada “Gülüş Tasarımı Algoritması” metodu hızlı, kolay ve pratik uygulanabilir şekilde kodlanmıştır. Uygulama diş hekimlerine gülüş tasarımı planlaması ve üretilmesi aşamalarında hem yol gösterici hem de görsel bilgi sunan sonuçlar vermeyi hedefler.

Gülüş tasarımı vakalarınız için harika bir yazılım!

Gülüş tasarımı algoritması: Diş hekimi Sevgi Şen tarafından geliştirilen ve programlanan dijital gülüş tasarımı yöntemidir. Patent başvuruları gerçekleştirilmiştir. Bu yazılım hastaya ait bazı verileri girmemizi sağlar. Örneğin; hastanın göz bebeklerinin bulunduğu konum, hastanın yüz analizine göre hangi yüz tipine sahip olduğu, hastanın hangi meslek grubuna ait olduğu veya hastanın karakter özellikleri gibi. Bu veriler girildikten sonra yazılım otomatik olarak diş şeklini belirler ve gösterir.

Tüm cihazlardan online sistem ile süper hızlı kullanım!

Online sistemi sayesinde ağ bağlantısı olan her yerde telefon, tablet veya bilgisayardan parolanız ile oturumunuzu açarak yazılımı etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.